Opinie Olejek Sesa przeciw Wypadaniu Włosów

Od Jasmin: Niesamowity, 5 gwiazdek
Jestem w trakcie drugiego opakowania. Włosy miałam ostatnimi laty cienkie, słabe i bardzo wypadały - skutek niedoczynności tarczycy. Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie sytuacja zaczęła się poprawiać, ale od jakiegoś czasu włosy przestały mi wypadać (nie wychodzą prawie wcale), a wczoraj dodatkowo przeżyłam szok, kiedy porównałam swoje zdjęcie sprzed dwóch miesięcy z obecnym...Bo włosy urosły mi w przeciągu 2-ch miesięcy o wiele szybciej niż wcześniej! I po tym odkryciu już nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem swojej opinii:-) Wiem na pewno, że nigdy się z tym skromnie wyglądającym - a działającym cuda - olejkiem nie rozstanę:-)

Od Gosiak: polecam, 5 gwiazdek
Jestem bardzo zadowolona z tego olejku. Włosy przestały wypadać, a co więcej mogłam zrezygnować z odżywki, gdyż doskonale regeneruje włosy na całej długości, także końcówki. Jedyną wadą jest bardzo intensywny zapach olejku. Można się do niego jednak przyzwyczaić.

Od Dagmara: Cudo!!!, 5 gwiazdek
Olejek jest wspaniały.W pełni zgadzam się z opisem sprzedawcy.Włosy już po 3 umyciach przestały tak wypadać,są lśniące i bardzo mocne nie plączą się,świetnie się rozczesują,a mam włosy bardzo długie,za pas.Gorąco polecam,będę ten olejek stosować już zawsze.Do tego jest niesamowicie wydajny.Po prostu cud i bogactwo natury!

Od Asicyna: Polecam!, 5 gwiazdek
Potwierdzam działanie wzmacniające tego olejku. U mnie problem z wypadaniem włosów zaczął się po ciąży i zaprzestaniu naturalnego karmienia. Nie pomagały żadne cudowne tabletki z apteki, ani odżywki. A tu - niespodzianka! Podziałało. Mam teraz pełno takich małych odrostów na głowie. Zapach mi się też podoba (mężowi mniej).

Od karis: rewelacja, 5 gwiazdek
Ja również polecam ten olejek, już po dwóch aplikacjach włosy przestały mi wypadać, a borykam się z tym problemem już parę ładnych lat.

Od Zara: oky olejek, 5 gwiazdek
Zużyłam jedna butelkę. Włosy istotnie są po nim bardzo ładne. Błyszczące i zdrowo wyglądające. Przy wypadaniu włosów często używa się wysuszających szamponów. Ten olejek ładnie regeneruje włos.

Od nowa: b.dobry, 5 gwiazdek
Bardzo fajny. Moje włosy stały się miękkie i błyszczące. Skóra głowy po zastosowaniu produktów naturalnych jest zdrowa, bez łupieżu. Olejek zostawia cudowny zapach na włosach. Mogłabym je wąchać bez przerwy.

Od istota: mniej wypadających włosów, 5 gwiazdek
Olejek jest jednym z lepszych olejków zwłaszcza jeśli chodzi o skórę głowy i cebulki włosów. Jednym słowem zmniejsza ilość wypadających włosów. Polecam.

Link do produktu: Naturalny olejek na wypadające włosy